درباره من

در این قسمت اطلاعات مربوط به خودم موجود است.

سید محمد مطهر یک محقق در علوم کامپیوتر و انفورماتیک است.

او ۱۰ سال سابقه کار حرفه ای در حوضه مهندسی نرم افزار در حوضه سیستم های اطلاعاتی تجاری با استفاده از تکنولوژی ها و سکوی نرم افزاری و فریم ورک های مایکروسافت و همچنین سکو های نرم افزاری متن باز دارد.

او با چندین پروژه کد باز همکاری نزدیک داشته و به مدیران و برنامه نویسان هسته بعضی از بزرگترین این پروژه ها در آمریکا و اروپا مشاوره می دهد.

زمینه های مورد علاقه او برای تحقیقات بر روی مواردی نظیر:

سیستم های مدیریت منابع سازمانی و Application framework ها و همچنین Health Informatics متمرکز است.

او تحقیقات در حوضه ارزیابی سیستم های کد باز برنامه ریزی منابع سازمانی و استفاده از آنها در زمینه های متمرکز نظیر بهداشت و درمان را زیر نظر سازمان های بزرگ تحقیقاتی هدایت می کند.

او در بسیاری از پروژه های تحقیقاتی از زبان برنامه نویسی پایتون استفاده می کند. استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون در سازمان هایی نظیر ناسا و در شرکت هایی نظیر گوگل خود نشان از قدرت این زبان دارد.

سید محمد مطهر همچنین یک مخترع در حوضه ارتباطات و فناوری اطلاعات هست. او همواره در حال کار و تحقیق پیرامون تکنولوژی های جدید مرتبط با ICT می باشد.

اما در ایران او همچنین موسس یک شرکت استارت آپ مبتنی بر فناوری های نوین نیز بوده و تجربه کارآفرینی و تشکیل یک شرکت نوپا را از ابتدایی ترین مراحل ایده و اختراع تا ارائه محصول تجاری به بازار را دارد که در نتیجه آن تجربه مفاهیم به کار رفته در امور مالی، امور منابع انسانی و موارد مرتبط با بازاریابی و فروش جهت اداره یک شرکت نوپا را کسب کرده است که با استفاده از مجموعه این تجارب  به کارآفرینان و مخترعان در حوضه سیستم های مدیریت منابع سازمانی (ERP) در حوضه های مختلف صنعتی یاری می رساند.